תרגישי חופשייה להיות בתנועה

תרגישי חופשייה להיות בתנועה

אם את חווה בריחת שתן, חשוב שתדעי שלפעילות גופנית יש יתרונות רבים במיוחד עבורך. גם לך מגיע להמשיך עם הפילאטיס והזומבה כמו כולן, ואת יכולה לעשות זאת בחופשיות ובביטחון.

כולן יודעות כמה פעילות גופנית חשובה ותורמת לבריאות ולאיכות החיים של כל אישה. בזה אין חדש. אבל כשמדובר בנשים החוות בריחת שתן, פה כבר תיתקלו בקשר של שתיקה. המבוכה שמעוררת התופעה והשאיפה לדיסקרטיות, גורמות לכך שכמעט לא מדברים על חשיבות הפעילות הגופנית עבור נשים הסובלות מבריחת שתן.

היקפי התופעה של בריחת שתן גדולים בהרבה ממה שרוב הנשים חושבות. מאות מיליוני אנשים בכל העולם מתמודדים עם התופעה. גם בארץ, אחת מכל שלוש נשים מעל גיל 45 חווה בריחת שתן. אם גם את ביניהן, אנחנו כאן כדי לעודד אותך שבהחלט חשוב להתחיל, או להמשיך, לבצע פעילות גופנית. לא רק שאין מניעה לעשות זאת, להיפך - יש לכך יתרונות רבים שיחזירו לך את השליטה על החיים השגרתיים שלך בלי לוותר על דבר. ויותר מזה, כיום את כבר יכולה להרגיש חופשייה לבצע כל פעילות גופנית שאת אוהבת.

 

למה חשוב שתמשיכי בפעילות גופנית דווקא עכשיו?

 

למרות הנטייה להתעלם מהנושא, שמירה על שגרת פעילות גופנית תורמת לנשים החוות בריחת שתן בכמה היבטים משמעותיים מאוד:

  • חיזוק רצפת האגן: תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן נחשבים לדרך יעילה מאוד להתמודדות עם התופעה. התרגול משפר את השליטה בשלפוחית השתן ומפחית את הסיכון לצניחת איברים פנימיים שעלולה להחמיר את התופעה. לרוב, הקפדה על שיגרת אימון מצמצמת בדרמטיות את היקף הסימפטומים, ולפעמים אפילו מעלימה אותם לגמרי. לצורך מניעה, התרגול מומלץ גם למי שלא סובלת מהבעיה ובמיוחד להריוניות שבינינו. ישנן שיטות אימון שונות לחיזוק רצפת האגן, כולל קגל, פאולה, פילאטיס ויוגה. וחלק מהתרגילים תוכלי לבצע אפילו לבד בבית.

  • ירידה במשקל: עודף משקל עשוי להעלות את הסיכויים לדליפת שתן או להחמיר את הסימפטומים, מכיוון שעומס המשקל עלול ללחוץ על השלפוחית ועל השרירים שסביבה. לכן פעילות גופנית - אפילו מתונה - מכל סוג שמסייע להוריד במשקל, צפויה לשפר משמעותית את המצב. במחקרים נמצא שירידה של 5% עד 10% ממשקל הגוף מייעלת מאוד את הטיפול בתופעה.

  • מצב הרוח שלך לא פחות חשוב: מכיוון שהגוף והנפש קשורים בקשר הדוק, פעילות גופנית סדירה תורמת להעצמה נפשית, לדימוי העצמי, להעלאת מצב הרוח ולתחושת יציבות באורח החיים. היא מרגיעה את הנפש, מפחיתה חרדות ומעלה את רמת הסיפוק, השמחה והביטחון העצמי.

החופש להתאמן

 

אם בריחת השתן פוגעת לך במצב הרוח, ואת חרדה מ"תאונות" ומהפרעות לשגרת החיים, חשוב שתזכרי שאת לא לבד. כמוך, נשים רבות שחוות בריחת שתן נמנעות מפעילות גופנית מחשש לאי נעימויות. זאת בזמן שהן ממשיכות ברוב שגרת החיים שלהן - הן עובדות, פעילות, מעורבות בחברה ומרגישות חיוניות ובריאות מלבד התופעה שמעיבה על התפקוד היום-יומי שלהן.

דווקא בשל כך, הזכירי לעצמך שפעילות גופנית תסייע לך להחזיר את השקט הנפשי והביטחון בעצמך. כשאת חווה בריחת שתן, הקפדה על אורח חיים נמרץ מבטאת את המשך השליטה שלך על החיים, במקום שהתופעה תשלוט בך. אימונים סדירים הם חלק מחיי חברה אקטיביים, ואלו חיוניים מאוד אם את מרגישה שהתופעה מערערת ומטרידה אותך.

החששות שלך מובנים ומוכרים, ועם זאת כיום יש פתרונות חדשים שיחזירו לך את הרוגע ויספקו את הדיסקרטיות והשקט הנפשי שכל כך חשובים לך בזמן שאת מתאמנת.

תחבושות Depend Active הן מוצר חדש שפותח במיוחד כדי להחזיר לך את החופש להמשיך לעשות את מה שאת רוצה. התחבושות החדשות מאופיינות בעיצוב דינמי והן מבוססות על טכנולוגיית FLEX שלוכדת את הנוזלים ומנטרלת ריחות ברמה של 100% הגנה, והכל תוך התאמה לתנועה ולפעילות שלך. Depend Active הן התחבושות היחידות לספיגת שתן המצוידות בכנפיים שעוזרות לוודא שהתחבושת לא תזוז ממקומה. כך תיהני מהגנה מלאה ומתחושה חופשית גם כשאת בתנועה, בכל סוג של פעילות גופנית שאת אוהבת.

 

להזמנת ערכת התנסות בחינם (אל תדאגי, אנחנו יודעים כמה הדיסקרטיות חשובה לך)

נציג שירות שלנו ישמח לחזור אליכם
לייעוץ וקבלת ערכת ההתנסות
רק מלאו את פרטיכם:

שדות המסומנים ב - * הינם שדות חובה

אל תשכחי למלא שם פרטי
אל תשכחי למלא שם משפחה
אל תשכחי למלא נייד לשליחת הקופון
אל תשכחי למלא כתובת מייל

בשליחת טופס זה אני מסכים שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות

הקליקי לקבלת ערכת התנסות למגוון מוצרי דיפנד

נראה שכבר נשלח קופון למספר הטלפון שהוזן.
מספר טלפון מוגבל לקופון אחד.